Billa pomohla

446318
18.12.2015 / md

Spoločnosť Billa Slovensko sa rozhodla darovať trvanlivé potraviny pre opustené mladé matky s deťmi a seniorov – klientov dvoch Centier sociálnych služieb Náruč záchrany, ktoré prevádzkuje občianske združenie Šanca pre nechcených. Pomoc v podobe základných potravín v hodnote približne 1 000 eur získalo 100 klientov, ktorí budú tráviť vianočné sviatky v zariadeniach v bratislavskej Dúbravke a v obci Solčany pri Topoľčanoch.

„Možnosť stráviť Vianoce v kruhu rodiny s bohato prestretým stolom nie je na Slovensku vôbec samozrejmá. Klienti Centier sociálnych služieb Náruč záchrany to veľmi dobre vedia. Aj keď vieme, že im lásku ich najbližších nenahradíme, rozhodli sme sa im aspoň trochu pomôcť a zabezpečiť im trvanlivé potraviny, ktoré budú môcť využiť nielen počas sviatkov ale aj počas ďalších zimných mesiacov,“ uviedla počas symbolického odovzdávania potravinovej pomoci PR specialist Michaela Dekker zo spoločnosti BILLA Slovensko.

Spoločnosť BILLA Slovensko venovala klientom zariadenia trvanlivé potraviny privátnych značiek BILLA a Clever, medzi ktorými sú napr. cestoviny, olej, kompóty, sušienky, cereálie, džemy, káva, čaje a ďalšie potraviny.

V Centrách sociálnych služieb Náruč záchrany, kam táto pomoc adresne putovala, žijú spoločne tri generácie – mladé matky s neželaným tehotenstvom a matky s deťmi, ktoré opustili partneri a ostali na okraji spoločnosti, a tiež seniori, ktorí už nedokážu žiť samostatne a túžia po pokojnej a bezpečnej starobe. „Klienti našich dvoch Centier sociálnych služieb Náruč záchrany budú tráviť aj tieto Vianoce spolu. Sme vďační za poskytnuté potraviny a pomoc, vďaka ktorým si môžu naše mamičky a seniori vzájomne pripraviť krajšie a sladšie vianočné sviatky. Akákoľvek materiálna pomoc tohto druhu je v kuchyniach oboch našich zariadení mimoriadne vítaná,“ uviedla Anna Ghannamová, riaditeľka OZ Šanca pre nechcených.

 

foto1Zdroj: Grape PR

Klienti Centra sociálnych služieb Náruč záchrany v bratislavskej Dúbravke prijali darované potraviny – na obrázku sú spolu s Michaelou Dekker zo spoločnosti BILLA Slovensko (druhá zľava), Beatou Dúczovou, riaditeľkou centra a Annou Ghannamovou, riaditeľkou OZ Šanca pre nechcených.

 

foto2Zdroj: Grape PR

Michaela Dekker, PR specialist zo spoločnosti BILLA Slovensko odovzdáva symbolicky košík s potravinami riaditeľke OZ Šanca pre nechcených Anne Ghannamovej.

© 2015 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)