Corgoň a pocta hokejovej legende

Značka Corgoň, dlhoročný partner slovenských športových fanúšikov, podporuje biografický dokument o hokejovej legende Pavlovi Demitrovi. Ako hlavný partner filmu s názvom „38“ tak chce vzdať svoju poctu a obdiv výnimočnému športovcovi, jeho životnému príbehu a všetkým jeho fanúšikom.

402137
5.11.2013 / md

Značka Corgoň je hrdým partnerom slovenských športových fanúšikov už takmer dve desaťročia. Okrem dlhoročnej podpory futbalu bol v rokoch 1999 až 2006 partnerom slovenskej hokejovej reprezentácie. Počas tohto obdobia bol súčasťou najväčších medailových úspechov slovenského hokeja.

V roku 2011 sa po krátkej hokejovej odmlke stal partnerom Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v Bratislave a Košiciach. Vtedy ešte nikto netušil, že už o pár týždňov zažije slovenský hokej omnoho väčšiu stratu ako pár prehier na šampionáte.

Hovorí sa, že skutoční partneri stoja pri sebe v dobrom aj v zlom. Keď slovenskí fanúšikovia stratili v septembri 2011 jednu zo svojich hokejových legiend Pavla Demitru, Corgoň smútil spolu s nimi. Dnes chce spolu so svojimi fanúšikmi vzdať Paľovi svoju poctu. Ako hlavný partner filmu biografického dokumentu „38“ sa so svojimi fanúšikmi opäť prenesie do vzácnych momentov Paľovho života aj slovenského hokeja.

„Sme veľmi hrdí, že s naším skromným prispením môžeme byť súčasťou pocty veľkej osobnosti slovenského hokeja Pavlovi Demitrovi. Spoločne s producentmi filmu prinášame našim fanúšikom unikátny dokument o človeku, ktorý v jednom momente dokázal spojiť doslova celé Slovensko. A to je nielen v dnešnej dobre nesmierne vzácne,“ hovorí Naďa Kacera, brand manažérka značky Corgoň.

Producentom filmu „38“ je Dano Dangl (na obrázku) a film vzniká za účasti a podpory Majky Demitrovej, Paľovej rodiny a blízkych. Dano Dangl hovorí: „Tím, ktorý na tvorbe dokumentu pracuje, spája jediná myšlienka – vzdať úprimnú poctu Paľovi, jeho životu, rodine, talentu aj jeho športovým fanúšikom. Nesmierne ma teší, že v značke Corgoň sme našli partnera, ktorý s nami tento cieľ zdieľa hneď od začiatku našej spolupráce. Práve vďaka podpore takýchto partnerov dokážeme túto našu snahu pretaviť do reality.“

Filmový biografický dokument "38" bude uvedený do kín v priebehu roku 2014.

Producent filmu Dano Dangl so štábomZdroj: Heineken Slovensko

© 2013 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)