Euro na dobrú vec

Telekom spúšťa ďalšiu formu podpory Dobrého anjela

393724
5.5.2013 / md

Už jedno euro mesačne môže pomôcť rodinám s deťmi, ktoré zákerná choroba dostala do finančnej tiesne. Telekom preto od mája zavádza pre svojich zákazníkov možnosť navýšiť si faktúru za svoje pevné i mobilné služby o jedno euro, ktoré poputuje do posledného centu chorým. Telekom tak robí práve v máji, ktorý je mesiacom Dobrých anjelov. Službu si môžu zákazníci aktivovať priamo na predajni, na zákazníckej linke 0800 123 456 alebo prostredníctvom webu v Telekom eShope.

Vždy zákazníci vedia, komu pomáhajú

S aktiváciou tejto charitatívnej služby získajú zákazníci aj prístup do ich osobného anjelského účtu na www.dobryanjel.sk , kde uvidia meno, príbeh a kontaktné údaje rodiny, ktorej pomohli. „Aj vďaka zákazníkom Telekomu môže Dobrý anjel pomáhať každý mesiac viac ako 2 800 rodinám. Detí a rodín v núdzi, ktoré potrebujú pomôcť, je však viac. Považujeme preto za samozrejmé poskytovať naše technológie na pomoc tam, kde je to potrebné,“ hovorí šéf korporátnej komunikácie Slovak Telekomu Andrej Gargulák. Nová služba dopĺňa už existujúcu službu prispievania cez SMS.

Prispievanie do Systému Dobrého Anjela môžu zákazníci kedykoľvek ukončiť v predajni alebo zavolaním na zákaznícku linku 0800 123 456.

© 2013 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)