KPMG podporuje športovcov

KPMG nezabúda na šport a zdravý životný štýl

356044
16.8.2011

Spoločnosť sa na začiatku tohto roka rozhodla sponzorovať Janu Dukátovú, majsterku sveta vo vodnom slalome, a to najmä vzhľadom na jej doterajšie úspechy.  Talentovaná športovkyňa so sebou prináša obrovský potenciál kvalifikovať sa na OH v Londýne a získať pre Slovensko ďalší z najcennejších kovov. Podpora KPMG by jej mala dopomôcť k tomu, aby sa mohla sústrediť na to, čo je pre ňu najdôležitejšie.

KPMG na Slovensku už dlhodobo podporuje taktiež Zuzanu Kamasovú, golfovú profesionálku, sedemnásobnú majsterku Slovenska, ktorá nedávno dosiahla historický úspech, keď ako prvá slovenská golfistka zvíťazila na turnaji Lalla Meryem Cup v Marockom Agadire.

 

Globálne KPMG podporuje Phila Mickelsona, ktorý sa stále udržiava veľmi vysoko vo svetovom golfovom rebríčku. Spoločnosť KPMG si golf vybrala práve preto, lebo je to hra, v ktorej sa asi najviac dbá na férovosť a čestnosť, teda vlastnosti, ktoré by sa mali využívať aj v podnikaní. Okrem iného je taktiež jedným z hlavných partnerov Slovenskej Golfovej asociácie, jeden z jej turnajov (Challange Trophy) nesie aj názov spoločnsoti KPMG.

 

Podpora zamestnancov:

Okrem podpory profesionálnych športovcov KPMG na Slovensku nezabúda ani na svojich zamestnancov.

Vychádzajúc z predpokladu, že pre kvalitnú prácu potrebuje človek zdravé telo a čerstvú myseľ, spoločnosť pripravila športový program, v rámci ktorého si zamestnanci mali možnosť vybrať medzi behom, halovými aktivitami, tenisom a golfom, na základe čoho každý zamestnanec obdržal adekvátne kvalitné športové oblečenie a športovú tašku. Spomenuté športové oblečenie čaká na každého nového zamestnanca, ktorý rozšíri rady KPMG.

Okrem spomenutých aktivít KPMG pravidelne organizuje pred začiatkom ďalšej sezóny cyklovýlety a mnohí zamestnanci sa aktívne a úspešne zúčastňujú každoročných bežeckých pretekov, ako sú napr. Bratislava ČSOB? Marathon alebo Národný beh Devín. Spoločnosť taktiež organizuje golfové turnaje, či už pre klientov alebo pre svojich zamestnancov.

Diskusia (0reakcií)