Most medzi svetlom a tmou

Dachser, medzinárodný poskytovateľ logistických služieb, aj tento rok podporuje Základnú školu pre slabozrakých a nevidiacich na Svrčej ulici v Bratislave. Pre deti z niekoľkých ročníkov zabezpečil v rámci projektu Most medzi svetlom a tmou prepravu na výlet do kúzelnej staroslovenskej dedinky Abeland v Lozorne.

426274
14.7.2014 / md

„Projekt Most medzi svetlom a tmou si kladie za cieľ podporovať zrakovo postihnuté deti a prispievať k ich lepšej integrácii do väčšinovej spoločnosti," hovorí Ing. Roman Stoličný, Managing Director a predseda predstavenstva Dachser Slovakia, a dodáva, „v projekte, ktorý sme zahájili minulý rok, s nadšením pokračujeme, pretože je súčasťou našej dlhodobej stratégie.“

Dachser Slovakia usporiadal minulý rok špeciálnu prehliadku Bratislavy pre zrakovo postihnuté deti a deti zamestnancov a podporil rad ďalších projektov, ktoré sa venujú nevidiacim. Tento rok deťom spravil výlet do Abelandu, kde strávili krásny letný deň plný hier a zábavy. V jeseni sa Dachser zapojí aj do fotografického projektu Únie nevidiacich a slabozrakých a spoločne s odborníkmi tiež pripravuje cyklus pre základné školy, ktorý by mal slúžiť ako osveta pre vidiace deti o živote nevidiacich.

© 2014 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)