Na ľade s Mariánom Gáboríkom

Hokejové talenty z tímu HOBA vďaka Orangeu

397849
31.7.2013 / md

Víťazi 5. ročníka Orange Minihokej Tour 2013, hokejové talenty z bratislavského tímu HOBA, si vďaka Orangeu naplno užívajú svoju výhru v letnej hokejovej škole Mariána Gáboríka v Trenčíne. Táto hokejová škola je najväčšou v Európe a navštevujú ju deti z celého sveta. Počas prvého augustového týždňa okrem stretnutia s hokejovou hviezdou tímu NHL Columbus Jackets Mariánom Gáboríkom (na obrázku) a tréningov na ľade sa deti tešia aj na besedu, ktorej sa zúčastní ďalšia slovenská hviezda z tímu NHL.

„Sme veľmi radi, že títo malí talentovaní a nadšení hokejisti  si svoje zaslúžené víťazstvo v  Orange Minihokej Tour 2013 môžu užiť v letnej hokejovej škole Mariána Gáboríka a aj takouto formou  nazbierať nové zážitky a skúsenosti pre ich ďalší hokejový rozvoj,“ hovorí Alexandra Piskunová, hovorkyňa spoločnosti Orange.

Na mladé hokejové talenty čaká bohatý tréningový program na ľade, nechýba ani zaujímavé stretnutie s hviezdami z NHL spojené s autogramiádou. „V rámci letnej prípravy sme mali na leto naplánované sústredenie, takže táto odmena za víťazstvo na turnaji Orange Minihokej Tour nám prišla vhod. Zažiť tréning na ľade, či besedu s Mariánom Gáboríkom a hráčmi z NHL nie je každodenná záležitosť a deti sa na tento kemp veľmi tešia," dodáva tréner víťazného klubu HOBA Ľubomír Líška.

Foto_beseda_1Zdroj: Foto: Orange

© 2013 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)