P3 Bowling Cup 2015 vyvrcholil posledným kolom

445604
3.12.2015 / md

Spoločnosť P3 Logistic Parks, vlastník, developer a správca priemyselných nehnuteľností s celoeurópskou pôsobnosťou, usporiadala záverečné kolo P3 Bowling Cupu 2015. Tradičný bowlingový turnaj organizuje P3 Logistic Parks pre svojich zákazníkov, obchodných partnerov a kolegov. Tento rok sa uskutočnil v prostredí Bowlingového národného centra v Bratislave.

Tohtoročný P3 Bowling Cup ovládol Oto Karkesz zo spoločnosti Raben Logistics Slovakia a získal hlavnú cenu turnaja – gril Performer od značky Weber. Na druhom mieste skončil Dušan Karlík zo spoločnosti Muziker, tretí sa umiestnil Pavol Daniš zo SWAN. Obaja hráči za svoj výkon prevzali darčekové poukazy od spoločnosti P3 Logistic Parks. V kategórii „Profi“ sa presadil Martin Spusta (C.S.CARGO Slovakia), na druhom a treťom mieste sa umiestnili Ladislav Rusnák (GOLDBECK) a Michal Bodocký (GEFCO Slovakia). Najštýlovejšou hráčkou turnaja sa stala Veronika Hluchá zo Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO).

Tradícia P3 Bowling Cupu sa začala pred tromi rokmi a súťaž sa rýchlo stala príjemnou platformou pre neformálne stretávanie. V rámci bowlingovej ligy sa konajú vždy tri zápasy, ktoré sú rovnomerne rozložené počas celého roka. V poslednom kole sa spočítajú výsledky z predchádzajúcich kôl a vyhlási sa celkový víťaz turnaja.

P3 Logistic ParksZdroj: Crest Communications

© 2015 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)