Samsung rozširuje podporu pre škôlky

Grantový program „Rád chodím do škôlky“ podporuje rozvoj tvorivosti detí a inovácie vo vzdelávacom a výchovnom procese

394418
16.5.2013

Nadácia pre deti Slovenska vyhlásila v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics Slovakia grantový program „Rád chodím do škôlky”. Nadväzuje tak na niekoľkoročnú tradíciu spoločnosti podporovať predškolské zariadenia. Celková suma určená na podporu projektov je 29 700 EUR pri maximálnej výške príspevku v jednom grante päťtisíc eur.

Grantový program „Rád chodím do škôlky“ je zameraný najmä na rozvoj tvorivosti detí a na inovácie vo vzdelávacom a výchovnom procese. Jeho cieľom je tiež vytvorenie harmonického a podnetného prostredia pre deti. O podporu sa môžu uchádzať jasle a materské školy z Trnavského a Nitrianskeho kraja do 2. júna 2013.

Grantový program prináša predškolským zariadeniam jedinečnú príležitosť získať financie na projekty, ktoré podporia mnohostranný rozvoj osobnosti detí a pomôže škôlkam a jasliam lepšie reagovať na aktuálne potreby najmenších obyvateľov nitrianskeho a trnavského regiónu.

Bližšie informácie o grantovom programe nájdete na webovej stránke nadácie www.nds.sk. Žiadosti o podporu z grantového programu je potrebné podať v predpísanej forme. Grantový program je podporovaný z Nadačného fondu spoločnosti Samsung Electronics Slovakia.

O spoločnosti:

Samsung Electronics Slovakia s.r.o., Galanta patrí medzi najväčšie výrobné závody spoločnosti Samsung v Európe. Spoločnosť založená v roku 2002 vyrába najmodernejšie SMART LED televízory a monitory. Galantský podnik zamestnáva takmer 2 000 zamestnancov. V rámci zodpovedného podnikania založila spoločnosť Občianske združenie Samsung, Galanta. Spoločnosti sa darí aktívne zapájať do dobrovoľníckej činnosti aj svojich zamestnancov a snaží sa podať pomocnú ruku v rámci rôznych projektov.

Samsung Electronics Co., Ltd. je svetový líder v oblasti technológií, ktoré otvárajú nové možnosti ľuďom na celom svete. Vďaka neustálym inováciám a objavom, transformujeme svet televízie, inteligentných telefónov, notebookov, tlačiarní, fotoaparátov, domácich spotrebičov, zdravotníckeho zariadenia, polovodičov a LED riešení. Zamestnávame 236 000 pracovníkov v 79 krajinách s ročným obratom presahujúcim 187,8 mld. USD. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte www.samsung.com.

Ilustračné foto - SITA / AP

Diskusia (0reakcií)