SHELL pomohol chorým deťom

Zákazníci vernostného programu Shell ClubSmart a spoločnosť SHELL Slovakia, s.r.o., prispeli prostredníctvom Nadácie Kvapka nádeje na rekonštrukciu Detskej kliniky anestéziológie a intenzívnej medicíny v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave. Z darovaných bodov Shell ClubSmart a z príspevku SHELL Slovakia smerovalo na rekonštrukciu 45 tisíc eur.

431508
25.11.2014 / md

Už niekoľko rokov môžu zákazníci Shell prostredníctvom bodov z vernostného programu Shell ClubSmart pomáhať chorým deťom prostredníctvom Nadácie Kvapka nádeje. Za každý darovaný bod venuje Shell na konto charitatívneho projektu 3,3 centa. Do najnovšej zbierky putovali zákaznícke Shell ClubSmart body za obdobie od októbra 2013 do septembra 2014. Zástupcovia spoločnosti SHELL Slovakia odovzdali čiastku v hodnote 45 tisíc eur nadácií počas benefičného koncertu Noc nádejí 2014.

 „Jednou z oblastí, ktorým sa dobročinne venujeme, je podpora znevýhodnených detí. Nadácia Kvapka nádeje prišla tento rok s cieľom obnoviť oddelenie, ktoré zachraňuje deti, ak sa ocitnú v kritickom stave. Preto nám bolo cťou, že sme mohli aj my prispieť svojou kvapkou zabezpečiť deťom v nemocnici na Kramároch najlepšiu možnú starostlivosť,“ hovorí Petr Šindler, manažér komunikácie spoločnosti SHELL Slovakia.

Okrem podpory Nadácie Kvapka nádaje zákazníci čerpacích staníc Shell podporujú aj Nadáciu detského kardiocentra. Ak chcú zákazníci pomôcť deťom, stačí body, ktoré získajú za tankovanie paliva alebo nákup produktov na čerpacích staniciach Shell, darovať jednej z dvoch nadácií.  Za každý darovaný bod pripíše spoločnosť Shell na konto nadácií 3,3 centa.

Vernostný klub spoločnosti Shell je programom s najdlhšou tradíciou pre zákazníkov čerpacích staníc na slovenskom trhu. Na Slovensku pôsobí už od roku 1998 a počet zákazníkov spoločnosti Shell, ktorí sa do nej zapájajú, každým rokom stúpa. Vodič, ktorý sa stane členom tohto programu, zbiera prostredníctvom Shell ClubSmart karty body za každé natankovanie a ďalšie služby na čerpacích staniciach Shell na Slovensku a v Českej republike. Nazbierané body môžu členovia vernostného programu Shell ClubSmart vymeniť za produkty z katalógu,  ďalšie výhody alebo ich darovať na charitatívne účely.

© 2014 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)