Výročie oslávili dobrovoľníckym projektom

Zamestnanci Swiss Re vybudovali park pre Petržalčanov

401514
21.10.2013 / el

Osláviť významné výročie úspešného pôsobenia na trhu sa dá rôznymi spôsobmi. O to viac, ak ide o výročie vskutku grandiózne – 150 rokov. Práve toľko si tento rok pripomína druhá najväčšia zaisťovňa na svete Swiss Re, ktorá pôsobí aj na Slovensku ako Swiss Re Slovakia. Prostredníctvom takmer 700 zamestnancov poskytuje biznis služby dcérskym spoločnostiam po celom svete a materskej spoločnosti so sídlom v Zürichu.

Pri príležitosti globálnych osláv sa vedenie Swiss Re Slovakia rozhodlo podporiť dobrovoľnícky projekt, ktorým spolu so svojimi zamestnancami prinieslo hodnotu Bratislavčanom, presnejšie Petržalčanom. Swiss Re vyfinancovalo a jeho zamestnanci vlastnými rukami vybudovali park na rohu Hrobákovej a Dudovej ulice. Do tohto zmysluplného teambuildingu sa zapojilo viac ako 60 zamestnancov, spolu s nimi aj generálny riaditeľ Swiss Re Slovakia Stephan Thüring (na obrázku vpravo, so starostom Petržalky Vladimírom Bajanom). „Bolo to fantastické“, konštatoval. „ Myslím, že naši ľudia mali možnosť posilniť svoje vzťahy vo veľmi zmysluplnej aktivite. Mali radosť z práce, ktorá je celkom iná ako tá, ktorú denne vykonávajú v kancelárii a tiež z výsledku, ktorý bol viditeľný okamžite, na konci dňa. Som rád, že som pri tom mohol byť s nimi a tiež som sa pri fyzickej práci skvele odreagoval.“

Swiss Re vznikla v Zürichu v roku 1863 a v súčasnosti je druhou najväčšou zaisťovacou spoločnosťou na svete. Prostredníctvom svojich kancelárií pôsobí vo viac ako 25 krajinách sveta.

Stephan Thüring s Vladimírom Bajanom.Zdroj: Maja Kľúčarová

Swiss Re má 150 rokovZdroj: Maja Kľúčarová

Diskusia (0reakcií)