II. Benefičný ples Hodiny deťom

Noblesný benefičný ples svojou prítomnosťou podporili mnohé hviezdy a známe tváre

389697
14.2.2013 / d

Druhý ročník Benefičného plesu sa už tradične konal v priestoroch Kursalonu v Trenčianskych Tepliciach. Nádherne vysvietená Kúpeľná dvorana hostí privítala vo veľkom štýle. Honosné podujatie podporili svojou účasťou i známe tváre – hostí spájala túžba pomôcť a zažiť večer v nezabudnuteľnej atmosfére.

Hviezda večera – mladá a talentovaná Nela Pocisková – nadáciu podporila venovaním časti svojho honoráru. Nela na pódiu žiarila spolu s moderátorom večera – Sajfom, ktorý dlhoročne podporuje projekt Hodina deťom. Práve Hodine deťom putujú peniaze vyzbierané na plese. Nielen hviezdy, ale i hostia tento projekt podporili – okrem Nelinho honoráru, darov od partnerov podujatia a výťažku z podujatia sa na plese konala tichá dražba obrazu maliara Juraja Oravca (na obrázku).

Zdroj: Foto: Melánia - Marián Drinka

Ples svojim atraktívnym vystúpením otvorilo nadnárodné tanečné zoskupenie CreDance. Hostia sa počas večera výborne bavili. Nechýbali ani známe tváre z televíznej obrazovky – Andy Kraus, Zuzana a Monika Haasové či Alena Heribanová, ktorá mala nad celým plesom záštitu. Pani Heribanová sa dostavila spolu s manželom, spisovateľom Jozefom Heribanom, a spoločne otvorili ples elegantným úvodným valčíkom. Ples sa niesol v príjemnej atmosfére a organizátori plesu – Nadácia pre deti Slovenska a agentúra SpicyBrown catering&event už teraz premýšľajú nad ďalším ročníkom. Ako hovorí Pavol Sirotný, majiteľ agentúry: „Opäť sa nám podarilo spojiť ľudí z kultúrneho a spoločenského života a vytvoriť v tomto priestore neopakovateľnú atmosféru. Hostia sa výborne bavili, a sme radi, že mnohí sa po vydarenom prvom ročníku vrátili a užívajú si aj ten druhý. Vždy sa snažíme zvyšovať úroveň a už teraz premýšľame, čím prekvapíme na budúci rok.“

Zdroj: Foto: Melánia - Marián Drinka

Foto: Melánia - Marián Drinka

Diskusia (0reakcií)