Pohoda deťom z domovov

Výťažok z cestovného na Pohodu venoval Slovnaft deťom z detských domovoch

378461
13.8.2012 / md

Hoci najväčší slovenský open-air festival Pohoda sa uskutočnil už dávnejšie, niektoré jeho aktivity doznievajú až teraz. Jednou z nich bol napríklad fakt, že 15 autobusov z Bratislavy, Nitry, Nových Zámkov, Piešťan, Trnavy, Dunajskej Stredy, Galanty a Komárna prepravilo na Pohodu a späť 628 ľudí, ktorí za jeden spiatočný lístok zaplatili len symbolických 5 eur. Tržby si však Pohoda nenecháva. Autobusovú dopravu totiž podporil Slovnaft, a tak teraz použili peniaze za lístky na dobrú vec. Výťažok z cestovného vo výške 2 496,16 eura odovzdal formou symbolického šeku Anton Molnár, hovorca a riaditeľ podnikovej komunikácie Slovnaftu (vpravo) za účasti organizátora festivalu Michala Kaščáka (vľavo) občianskemu združeniu Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar. Prevzali ho Tomáš Cehlár, manažér pre marketing a PR združenia, a Adriana Sisíková, koordinátorka promoaktivít.

„Chceli by sme sa poďakovať spoločnostiam Slovnaft, a.s., a Pohoda festival za tento veľkorysý dar. Venované finančné prostriedky použijeme na naše jednodňové aktivity pre deti z detských domovov a náš SOS program, zameraný na pomoc mladým dospelým, ktorí opustili brány detského domova a chcú sa postaviť na vlastné nohy,“ povedal Tomáš Cehlár z OZ Úsmev ako dar.

„Naším cieľom bolo prezentovať sa nielen ako partner energie festivalu Pohoda, ale priniesť aj konkrétne aktivity pre jeho účastníkov, či už priamo na festivale alebo aj prostredníctvom festivalovej dopravy. Myslím, že môžeme poďakovať aj tým 628 cestujúcim, ktorí takto spoločne s nami podporili deti z detských domovov, “ povedal Anton Molnár, riaditeľ Podnikovej komunikácie Slovnaftu, a.s.

Zdroj: Foto - Milan Debnár

Foto – Milan Debnár

© 2012 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)