Spojili príjemné s užitočným

Organizátori z Hospitality Triathlon Team a občianskeho združenia Trnava Máme Naviac odovzdali detskému sanatóriu sumu 5-tisíc eur

425392
19.6.2014 / md

Len nedávno sa v golfovom klube Golf Trnava stretli zástupcovia organizátorov golfového turnaja Hospitality Golf Cup s personálom Denného detského sanatória pri Fakultnej nemocnici (FN) Trnava. Počas príjemného popoludňajšieho stretnutia organizátori z Hospitality Triathlon Team a občianskeho združenia Trnava Máme Naviac odovzdali detskému sanatóriu sumu 5-tisíc eur, ktoré vyzbierali vďaka šiestemu ročníku golfového turnaja Hospitality Golf Cup. Pre zamestnankyne Denného detského sanatória boli pripravené aj pestré golfové aktivity.

Zdroj: fntt

Príjemného stretnutia na golfovom odpalisku sa zúčastnili aj viaceré osobnosti spoločenského života. Svojou účasťou podujatie podporil obľúbený herec Peter Batthyány, o hudobnú časť programu sa postaral Robo Papp a Bystrík Červený. Mesto Trnava, ktoré je dlhodobo partnerom FN Trnava, zastupoval viceprimátor Bystrík Stanko. Hneď na začiatku odovzdal 5-tis. eur riaditeľ FN Trnava a zároveň zástupca Hospitality Triathlon Teamu Ing. Martinovi Tabačekovi a Ing. Martinovi Poórovi z občianskeho združenia Trnava Máme Naviac.

„Som rád, že sa nám vďaka golfovému turnaju podarilo aspoň čiastočne pomôcť dennému detskému sanatóriu. Verím, že tieto finančné prostriedky pomôžu skvalitniť prostredie pre našich najmenších a najzraniteľnejších pacientov. Zároveň sa teším z príjemnej atmosféry, ktorá bola pri odovzdávaní finančného daru. Samotné podujatie som zorganizoval ako prejav mojej vďaky zamestnancom stacionára, ktorí svoj život zasvätili pomoci chorým detičkám. V budúcnosti pripravujeme ďalšie aktivity zamerané na pomoc detskému stacionáru,“ zhodnotil Martin Tabaček, organizátor Hospitality Golf Cupu.

Zamestnankyne Denného detského sanatória pri FN Trnava počas popoludnia prešli krátkym kurzom od skúsených golfových inštruktorov, získané golfové zručnosti následne využili pri súťažiach, ktoré pre ne pripravili organizátori podujatia.

Turnaj Hospitality Golf Cup sa uskutočnil v máji 2014 v krásnom prostredí Golf & Country Clubu v Piešťanoch.

 

Zdroj: fntt

Na obrázku Bystrík Stanko (viceprimátor mesta Trnava), Martin Tabaček (riaditeľ FN Trnava), Martin Poór (o.z. Trnava Máme Naviac) a herec Peter Batthyány.

© 2014 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)