Vianočný BILLAnjel

Spoločnosť BILLA a jej zamestnanci pomáhajú a obdarúvajú počas vianočných sviatkov svojich spolupracovníkov v ťažkých životných situáciách.

432590
20.12.2014 / md

BILLA Slovensko v rámci druhého ročníka projektu BILLAnjel prerozdelí tieto Vianoce medzi osudom ťažko skúšaných zamestnancov dary vo výške viac ako 20-tisíc eur. Kandidátov na vianočnú pomoc od zamestnávateľa navrhujú ich kolegovia. Tí mali pred Vianocami možnosť poslať návrhy, komu treba pomôcť, pričom obdarovaných následne vybral špeciálne zostavený tím.

Medzi jedenástimi obdarovanými zamestnancami sú najmä rodičia vychovávajúci svoje deti v ťažkých podmienkach alebo pracovníci Billy, ktorí sa stretli s nepriazňou osudu. „Veľmi si vážim a obdivujem ľudí, ktorí sa nepoddajú svojmu ťažkému osudu a aj napriek nemu sú našimi vernými a spoľahlivými pracovníkmi,“ hovorí generálny riaditeľ BILLA Slovensko Dariusz Bator. „Jeden vianočný dar možno nevyrieši ťažkosti celého roka, ale som rád, že sa títo statoční ľudia dozvedia, že ich kolegovia na nich myslia. Verím, že ich to povzbudí,“ dodal.

Najväčšiu časť darov predstavuje priama finančná pomoc a peňažné poukážky na nákup potravín, no svojich nových majiteľov si nájdu aj domáce spotrebiče venované na tento účel spoločnosťou Andrea Shop a permanentka na vstup do bazéna počas celého roka od Lindner Hotel Gallery Central Bratislava.

© 2014 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)