IV. Benefičný ples Hodiny deťom

Štvrtý ročník Benefičného plesu Hodiny deťom je podujatím, kde sa spojila krásna myšlienka pomoci druhým so skvelou zábavou. Honosný večer s atraktívnymi hosťami každoročne venuje výťažok Nadácii pre deti Slovenska – projektu Hodina deťom.

434290
9.2.2015 / md

Výnimočné podujatie sa už tradične spája s kúpeľným mestom Trenčianske Teplice a historickým priestorom Kursalonu. Už po štvrtýkrát sa práve tu zišla spoločnosť, ktorá svojou účasťou a jedinečnou atmosférou na plese tiež prispela do Hodiny deťom, jednej z najväčších verejných zbierok na Slovensku, realizovanou Nadáciou pre deti Slovenska. Tejto verejnej zbierke bolo spolu s darmi od sponzorov podujatia a výťažku z podujatia venovaný kompletný zisk z tomboly, ktorá sa na plese predala. Práve to bol spôsob, ako sa každý účastník mohol zapojiť do myšlienky plesu.

Ako informuje Pavol Sirotný, hostiteľ a majiteľ priestorov Kursalonu Trenčianske Teplice a agentúry SpicyBrown, ktorá ples organizačne zastrešila, ples spája dve hlavné myšlienky: „Pôvodná myšlienka bola usporiadať podujatie ako poďakovanie našim klientom za celoročnú spoluprácu. Zároveň sme si tiež stanovili cieľ každoročne prispieť na charitu. Tento ples je spojením týchto dvoch nápadov do jedného výnimočného večera.“

Po úspešných minulých ročníkoch sa tento krát na plese ako hlavné hviezdy večera predstavili krásna speváčka Veronika Strapková a obľúbený Janko Kuric s legendárnou hudobnou skupinou Vidiek. Podujatím sprevádzala už po druhýkrát atraktívna moderátorská dvojica Lenka Šóošová a Roman Juraško. Ples otvorili svojím vystúpením pripraveným špeciálne pre Benefičný ples tanečníci z tanečného zoskupenia CreDance.  Do tanca počas celej noci hrala obľúbená hudobná skupina Replay Band.

Hostia sa tak tešili zo zážitku pre všetky zmysly – skvelá šou, zábava, atraktívni hostia, výborné jedlo a to všetko s pocitom, že tým bolo pomáhané tým, ktorí to najviac potrebujú. Ako informuje majiteľ agentúry SpicyBrown, Pavol Sirotný, podujatie má jasne definovaný účel: „Na počiatku bola idea urobiť výnimočný a honosný ples, ktorý bude iný najmä tým, že sa nekoná v Bratislave, ako ostatné plesy podobného charakteru. Spoločne s Nadáciou pre deti Slovenska pracujeme na naplnení našich cieľov – pripraviť hosťom nezabudnuteľný zážitok a pomôcť vyzbierať finančné prostriedky na podporu jedinečných a užitočných projektov pre deti na Slovensku. Sme radi, že sa nám to aj tento rok podarilo. Už teraz premýšľame, čím prekvapíme našich hostí v budúcom ročníku.“

© 2015 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)