Lienka Pomoci a s Cibulkovou do Austrálie

Tenistka Dominika Cibulková sa rozhodla pomôcť seniorom, aby prežili dôstojnú starobu doma.

429635
10.10.2014 / md

Čoraz viac sa stretávame s úspešnými projektami Slovákov vo svete. Súčasný start-upový boom u nás aj v zahraničí stále napreduje. Po nedávnej návšteve nášho prezidenta v Silicon Valley, Google a iných technologických gigantoch môžeme čakať, že tento trend bude u nás pokračovať.

Mnoho začínajúcich podnikateľov svoje šťastie skúša. Vo svete môžeme nájsť pár príkladov úspešných start-upov, ktoré majú prívlastok slovenské. Jedným z posledných je medzinárodne úspešná fundraisingová platforma Prizeo, ktorú založil Slovák Andrej Pančík.

Prizeo pracuje so svetovými celebritami, ktoré venujú ceny vo forme charity. Princíp je jednoduchý – celebrita sa rozhodne podporiť charitu a venuje jedinečný zážitok pre jedného z fanúšikov, ktorý sa rozhodol danú charitu podporiť.

Momentálne je na Prizeu prvá slovenská kampaň. Tenistka Dominika Cibulková sa rozhodla pomôcť seniorom, aby prežili dôstojnú starobu doma. Za každý príspevok pre zbierku Lienka Pomoci ste zaradený do žrebovania o týždňový VIP výlet na Australian Open 2015, jeden zo štyroch tenisových Grand Slamov, kde bude Dominika hrať.

Kto je Andrej Pančík?

Študoval na University of Nottingham, neskôr nastúpil na doktorát na Univerzite v Oxforde. Absolvoval stáže v ženevskom CERN, v investičnej banke UBS v Londýne a v Microsofte v Redmonde. Jeho úloha v Prizeu je inovovať produkt a technológie. Do projektu zapojil známe osobnosti ako Justin Bieber, Samuel L. Jackson, Snoop Dogg, Jamie Oliver, Michael Phelps a mnoho ďalších.

O CENE

Hlavná cena - výlet na Australian Open 2015   Na južnej pologuli sa každoročne začiatkom roka koná jeden zo štyroch tenisových Grand Slamov. Tohtoročné Australian Open 2015 otvorí svoje brány už 19. januára v Melbourne. Vďaka podpore LIENKY POMOCI môžete byť pri tom na vlastné oči.

Jeden z prispievateľov pre zbierku Lienka Pomoci získa hlavnú cenu:  cestu na Australian Open, kde sa stretne s Dominikou Cibulkovou. Hlavná cena obsahuje:

  • spiatočnú letenku pre jednu osobu z Viedne do Melbourne v termíne 17. 1. 2015 - 26. 1. 2015
  • VIP vstupenka na turnaj na 7 dní od 19. 1. 2015 do 25. 1. 2015
  • ubytovanie v hoteli v dejisku Grand Slamu

© 2014 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)