TV šou sa Hodina deťom nekončí

Víkendová TV šou, ako posledný z tohtoročných eventov Hodiny deťom, si opätovne získala priazeň verejnosti a priniesla do verejnej zbierky Hodina deťom navýšenie výnosu na sumu 160 268,88 eur. Veľká vďaka patrí aj všetkým, ktorí venovali svoju hodinovú mzdu a tým podporili užitočné a jedinečné projekty pre deti a mladých ľudí na Slovenku.

407634
9.12.2013 / md

Počas TV šou vysielanej v priamom prenose na Jednotke RTVS sa verejnosti opätovne prihováral známy charitatívny projekt Hodina deťom s cieľom osloviť verejnosť s prosbou o podporu celoročnej verejnej zbierky, ktorá Nadácii pre deti Slovenska umožňuje získavať financie na projekty pre deti zdravé i choré, talentované i hendikepované, deti v rodinách, ale aj tie opustené po celom Slovensku a po celý rok.

Počas večera známe osobnosti vystúpili bez nároku na honorár. Mirka Partlová, Celeste Buchingham, Peter Cmorík, Filip Jančík, Kristína, Peter Bič Projekt, Kochanski band, baletky SND, Miro Žbirka, Národný mládežnícky orchester Virtuoso, Čarovné ostrohy a ďalší upútali svojimi známymi pesničkami či choreografiami. Deti podporené z grantového programu Hodiny deťom ukázali svoj talent, ktorí môžu rozvíjať aj vďaka podpore širokej verejnosti.

Napätie počas šou udržiavali i samotní moderátori Iveta Malachovská, Andrej Bičan, Petra Bernasovská či Martin Nikodým. Zaslané SMS na číslo 800 prispeli k realizácii neuveriteľných stávok Filipa Tůmu, ktorý vliezol do kade plnej slizu, či akrobaciu Adely Banášovej i obhadzovanie nožmi Mateja Sajfu, ktorí prekonali svoj najväčší strach, len aby pomohli deťom.

Podporu Hodine deťom vyjadrili i významní, dlhoroční podporovatelia pani Emília Vášáryová a pán Ladislav Chudík.

Hodina deťom pritom nekončí, možnosť podporiť ju je stále aktuálna:

  • Zaslaním SMS na číslo 800 a darovaním hodinovej mzdy  v hodnote 4 € až do 31.marca 2014
  • Darovaním dobrovoľného príspevku na účet zbierky 222200200 / 0900
  • Zriadením trvalého alebo jednorazového bankového príkazu alebo prostredníctvom on-line formulára na www.nds.sk

© 2013 News and Media Holding

Diskusia (0reakcií)